Modrzewiowy Zakątek w Szczypiornie koło Pomiechówka zaprasza!

Chrzciny

Jest takie urocze miejsce blisko Warszawy (ok 40 km), które pozwoli Wam uciec od miejskiego zgiełku, choć na chwilę… 

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Kameralne miejsce na idealne przyjęcie!

Zapraszamy do Modrzewiowego Zakątka nad Wkrą

Kameralne miejsce oddalone od głównej drogi, bezpieczne tym samym dla dzieci. Miejsce idealne do zabawy na świeżym powietrzu, wypoczynku i spotkań na zewnątrz! Kameralna sala – idealne na niewielkie przyjęcia w gronie najbliższych znajomych!

 

Przyjęcie i nie tylko....

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Kameralane warunki, miła atmosfera, bliskość natury....

Wszystko w jednym miejscu – Szczypiorno nad Wkrą koło Pomiechówka zaprasza!

Idealne miejsce dla każdego

Jest to jeden z najważniejszych obrzędów dla chrześcijan. Oznacza =nawrócenie i oczyszczenie z grzechów, sprawowany na polecenie samego jego założyciela Jezusa Chrystusa sakramentów wtajemniczenia chrześcijańskiego. Deklaracja Światowej Rady Kościołów z 1982 roku wymienia następujące istotne elementy chrztu: wysłuchanie nauk Pisma Świętego dotyczących jego znaczenia, przyzywanie Ducha Świętego, wyrzeczenie się zła, wyznanie wiary w Trójcę Świętą, wykorzystanie wody. Osoba ochrzczona ma również wyrazić przekonanie, że chrzest da jej nową tożsamość syna lub córki Bożej oraz, że jako członek Kościoła,  jest powołana, aby głosić Ewangelię. Obrzęd ten wciela daną osobę w Chrystusa – ukrzyżowanego i zmartwychwstałego Pana – i łączy z ludem Bożym Nowego Przymierza (za Wikipiedia).

W Modrzewiowym Zakątku nad Wkrą zapraszamy do organizacji tego typu przyjęć – są to imprezy typowo rodzinne, na których nie brakuje dzieci, dlatego w Naszym ogrodzie będą mogły miło spędzić czas – bez nudy! 

idealne miejsca na:

Nasza pozostała oferta

Szukasz sali na przyjęcie?

Szczypiorno - Pomiechówek -zaprasza!