Modrzewiowy Zakątek w Szczypiornie koło Pomiechówka zaprasza!

Przyjęcia okolicznościowe

Jest takie urocze miejsce blisko Warszawy (ok 40 km), które pozwoli Wam uciec od miejskiego zgiełku, choć na chwilę… 

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Kameralna sala na wymarzone przyjęcie

Zapraszamy do Modrzewiowego Zakątka nad Wkrą

Modrzewiowy Zakątek to także idealne miejsce na kameralne przyjęcia. Jesteśmy w stanie zorganizować dla Państwa urodziny, komunie, chrzciny…. Nasza sala może pomieścić maksymalnie około 60 osób, ale jest idealna na mniejsze przyjęcia. Ogromnym atutem jest ogród, pełen zieleni, gdzie dzieci mogą się pobawić, a goście zrelaksować pod altanami…nasza posesja oddalona jest od głównej drogi, więc jest cicho i bezpiecznie….

Przyjęcie i nie tylko....

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Modrzewiowy Zakątek to idealne miejsce na wypoczynek, spotkania ze znajomymi i kameralne przyjęcia

Jeżeli szukasz spokojnego miejsca, otulonego naturą, to zajrzyj do Nas!

Modrzewiowy Zakątek to idealne miejsca dla osób szukających kameralnych miejsc do spotkań, urodzin, komunii i innych przyjęć…

Idealne miejsce dla każdego

Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – posiadamy własny – może niezbyt wielki- plac zabaw… można się tu pohuśtać, poskakać na trampolinie, pobawić  w drewnianym domku lub ulepić cuda z piasku w piaskownicy. Mamy też trochę gier plenerowych – wspólnie z dziećmi można zagrać w kręgle ogrodowe, speedmitona, kubb, czy bule.

Ale najważniejsze, że 200 m od Nas płynie piękna, płytka, a więc i bezpieczna rzeka Wkra… a co najważniejsze – u Nas możecie wypożyczyć sprzęt kajakowy, aby popływać po Wkrze. Coraz popularniejsze spływy kajakowe Naszą piękną i urokliwą rzeką, przyciągają rzesze turystów. Bliskość Warszawy, krajobraz jak na mazurskiej Krutyni sprawia, że kilkugodzinne, a nawet całodniowe spływy Wkrą cieszą się ogromną popularnością.

 

Tylko u Nas:

Nasza pozostała oferta

Szukasz spokojnego miejsca na przyjęcie?

Szczypiorno nad Wkrą koło Pomiechówka zaprasza!