Gospodarstwo agroturystyczne w Szczypiornie koło Pomiechówka zaprasza!

Noclegi

Jest takie urocze miejsce blisko Warszawy (ok 40 km), które pozwoli Wam uciec od miejskiego zgiełku, choć na chwilę… jest to Nasze gospodarstwo agroturystyczne, które na pewno przypadnie Wam do gustu.

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Noclegi w gospodarstwie agroturystycznym nad Wkrą koło Pomiechówka? Czemu nie?!

Zapraszamy na wypoczynek nad Wkrą

Nasze gospodarstwo agroturystyczne Modrzewiowy Zakątek zaprasza do wypoczynku na łonie natury.. 

U Nas możecie odpocząć w ciszy, spokoju, pójść nad  rzekę Wkrę, lub spłynąć nią kajakiem. Możecie wygrzać się balii ogrodowej w chłodniejsze dni, poodpoczywać w naszej strefie relaksu, czyli pobujać się w hamaku, fotelach wiszących, brazylijskich lub poleżeć na leżakach i wygrzać się na słońcu!

Zachęcamy też do spędzania czasu na świeżym powietrzu pod wiatą lub altaną… możecie pogrillowaći fajnie spędzić czas ze znajomymi. Mamy też miejsce na ognisko, więc jak ktoś zamarzy o kiełbasce z ogniska, a nie grilla to będzie można ją sobie przygotować.

Noclegi nad Wkrą

pokoj6-scaled.jpg
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Nocleg w Naszym gospodarstwie agroturystycznym w Szczypiornie koło Pomiechówka to wyśmienity pomysł na weekendowy wypoczynek

Na pewno nie będziecie się tu nudzić!

Kajaki – Wkra – ognisko- gry plenerowe – możliwość grillowania – wypoczynek w balii ogrodowej – spotkania pod altaną!

Idealne miejsce dla każdego

Nasze gospodarstwo oferuje na ten moment 5 pokoi. Pokoje wyposażone są w łazienki i TV. W pokojach  mogą  przenocować maksymalnie 4 osoby. Minimalnie przyjmujemy dwie … jeden pokój maj 4 pojedyncze łóżka, dwa pokoje mają dwa łóżka pojedyncze oraz rozkładaną sofę  dwuosobową. Czwarty pokój ma łóżko pojedyncze oraz rozkładaną sofę  dwuosobową, a piąty pokój spore łózko (dwuosobowe) oraz rozkładaną sofę. Budynek jest parterowy, nie trzeba pokonywać żadnych schodów, więc jest bezpieczny dla dzieci i osób starszych.

Większym grupom znajomych oferujemy coś smacznego na śniadanie, obiad, czy grilla! Warto skorzystać z Naszej oferty – na pewno się najecie!

Informujemy, że przyjmujemy zwierzęta tylko w wyjątkowych sytuacjach…. Prosimy o palenie tytoniu tylko w miejscach do tego wyznaczanych,  na zewnątrz budynku.

W całym obiekcie obowiązuje cisza nocna między 22.00 a 6.00 – szanujemy siebie nawzajem.

Osoby, które chcą przeżyć przygodę pod namiotem zachęcamy do takiej formy nocowania u Nas! Na terenie naszego ogrodu umożliwiamy rozbicie namiotu – stało się to ostatnio bardzo popularne. Nasze pole namiotowe na ogrodzie zapewni cień w gorące dni. Osobom korzystającym z tej formy nocowania zapewniamy dostęp do WC….

Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – posiadamy własny – może niezbyt wielki- plac zabaw… można się tu pohuśtać, poskakać na trampolinie, pobawić  w drewnianym domku lub ulepić cuda z piasku w piaskownicy. Mamy też trochę gier plenerowych – wspólnie z dziećmi można zagrać w kręgle ogrodowe, speedmitona, kubb, czy bule.

Cena za pokój:

Dla dwóch osób – od 130 zł/pokój

Dla trzech osób – od 180zł/pokój

Dla czterech osób – od 200zł/pokój

Nocleg i nie tylko:

Nasza pozostała oferta

Szukasz noclegu?

Szczypiorno - Pomiechówek - gospodarstwo agroturystyczne