Modrzewiowy Zakątek w Szczypiornie koło Pomiechówka zaprasza!

Komunie

Jest takie urocze miejsce blisko Warszawy (ok 40 km), które pozwoli Wam uciec od miejskiego zgiełku, choć na chwilę… 

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

kameralna sala na wymarzone przyjęcie

Zapraszamy do modrzewiowego zakątka w Szczypiornie nad Wkrą

Kameralne miejsce oddalone od głównej drogi, bezpieczne tym samym dla dzieci. Miejsce idealne do zabawy na świeżym powietrzu, wypoczynku i spotkań na zewnątrz! Kameralna sala – idealne na niewielkie przyjęcia w gronie najbliższych znajomych!

Przyjęcia....

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Wymarzone przyjęcie tylko u Nas!

Zapraszamy do Szczypiorno koło Pomiechówka! 

Idealne miejsce dla każdego

Uroczystość katolicka, w której podczas mszy wierni po raz pierwszy przyjmują Eucharystię, czyli zgodnie z wyznawaną przez siebie wiarą prawdziwe ciało i krew Chrystusa pod postacią chleba. Do pierwszej komunii świętej Kościół dopuszcza wiernych, którzy znają podstawowe prawdy wiary. Pierwsza komunia święta jest ważnym wydarzeniem nie tylko dla przyjmujących i ich rodzin, lecz również dla całej wspólnoty parafialnej (za Wikipedia).

Pierwsza Komunia Św. Jest bardzo ważnym wydarzeniem dla całej rodziny dziecka, które ją przyjmuje. Odbywają się najczęściej w maju, dlatego warto dokonywać wcześniejszej rezerwacji u Nas, bo później może brakować już miejsc.  Maj to piękny miesiąc, choć często niestety jeszcze kapryśny. W przypadku braku pogody dzieciom można zorganizować kącik zabaw, więc na pewno nie będą się nudzić. Jeżeli pogoda dopisze – warto skorzystać z walorów naszego ogrodu i spędzić czas na świeżym powietrzu. Dodatkowo zawsze można wybrać się na spacer nad piękną rzekę Wkrę…

Tylko u Nas:

Nasza pozostała oferta

Twoje miejsce na przyjęcie

Szczypiorno - Pomiechówek